KELUSHI Fibra Optica FTTH Set de instrumente cu decupaj pentru fibre FC-6S și contor de putere optică 5 km ...

Vezi Mai Mult

Mașină de despicat Fiber Fusion GT-17S Splicer Fusion Optic Fusion GT-17S FTTH Splicer Optical Fiber Fusion...

Vezi Mai Mult

Gigabit Convertor media monofibră din fibre monofibrecepereceptor RJ-45 1000M Ethernet Telecom Grad 1 perec...

Vezi Mai Mult

Controler repetor simplex SURECOM SR-112 cu cablu CP88 GP68 FD-150A TC-500

Vezi Mai Mult

Kit KELUSHI 24 în 1 FTTH Fibra Optică cu decupaj pentru fibră FC-6S și contor de putere optică Localizator ...

Vezi Mai Mult

Kit de instrumente FTTH Fibra optică KELUSHI 25 buc cu decuplator de fibră HS-30 și instrument de vizualiza...

Vezi Mai Mult

Lumini solare cu lampă de interior cu ventilator electric ventilator electric de masă cu dublă utilizare, c...

Vezi Mai Mult

Set de instrumente FT Optic FTTH cu decupaj pentru fibră FC-6S + contor de putere optică Localizator de def...

Vezi Mai Mult

KELUSHI OTDR Sistem de eliminare a zonei moarte Fibra optică OTDR Cutie de cablu de lansare 1km Mod SM SIng...

Vezi Mai Mult

Convertoare monodimensionare 155M și repetor de fibre Repeater single / multimode fibra MM în modul SM Conv...

Vezi Mai Mult

Kit de instrumente FTTH KELUSHI 23 în 1 cu fibră optică FC-6S și cu contor de putere optică 10mW stripper l...

Vezi Mai Mult

1x1 Conector LC / UPC întrerupător mecanic din fibră optică

Vezi Mai Mult

KELUSHI 9pcs / set FTTH Kit de instrumente cu decuplator de fibră FC-6S și contor de putere optică 1mW Loca...

Vezi Mai Mult

Antena de exterior 13dBi Antena Yagi antena externa CDMA850Mhz GSM antenă cu bandă dublă cu femelă N pentru...

-50%
Vezi Mai Mult

KELUSHI Kit de instrumente FTTH 19 în 1 cu fibră optică cu conector FC SC + Tester de cablu cu fibră optică...

Vezi Mai Mult

Transport gratuit 1x1 Întrerupător mecanic de fibră optică Conector SC / APC

Vezi Mai Mult

Transport gratuit compatibil cu cisco 10GBASE-LR, transceiver XF 10G 1310nm 10KM XFP, conector LC, modul DD...

Vezi Mai Mult

3 canale fibra optică CWDM, mux și Demux CWDM 3CH + 1 canale 1530/1550 / 1570nm FC / APC

Vezi Mai Mult

Antena GPS Booster Antena Booster Antenă de Navigare Marină Activă 5M Antena Impermeabilă BNC Plug pentru G...

Vezi Mai Mult

Expediere gratuită 10 buc / lot 1x16 Bare Fiber Optic PLC Splitter

Vezi Mai Mult

KELUSHI 23 IN 1 Fibra Optica FTTH Set de instrumente Nucleu ceramic 10mW / Vizualizator de defecte vizuale ...

Vezi Mai Mult

Kit kit KELUSHI 10 buc / set FTTH cu decupător pentru fibre FC-6S și contor de putere optică 1mW Localizato...

Vezi Mai Mult

Cleaver optic pentru fibre HPC-7S, lamă de întoarcere automată, efect de tăiere la fel de bun ca cleaverul ...

Vezi Mai Mult

2 buc / lot Lora1276F30 1W 868MHz Modul RF fără fir | 6-8km Distanță lungă și sensibilitate ridicată (-120 ...

-30%
Vezi Mai Mult

KELUSHI 9pcs / set FTTH Kit de scule cu decupaj pentru fibre FC-6S și contor de putere optică Instrumente d...

Vezi Mai Mult

KELUSHI 18 buc / set FTTH Set de instrumente cu SKL-6C Cleaver Fibre Optical Meter 1mW Vizualizator de defe...

Vezi Mai Mult

ShinewayTech S20B / E 35 / 34dB SM 1310 / 1550nm Reflectometru domeniu timp optic Fibră optică OTDR

Vezi Mai Mult

KELUSHI 24 IN 1 Kit de instrumente din fibră optică Contor de putere optică FC-6S Fieber Stripper Clier Cle...

Vezi Mai Mult

Fibra optică Modulul Mux Demux Mux CWDM cu 2 canale 1310nm 1490nm cu conector FC / UPC

Vezi Mai Mult

Livrare gratuită 10 buc / lot 1X2 Fanout PLC Splitter 900um Tube 1 * 2 Mini Splitter Fibra Optical Fără Con...

Vezi Mai Mult

Mini wireless GSM PBX cu cartelă SIM pentru casă și birou MS108-GSM

Vezi Mai Mult

KELUSHI 1-5mW Localizator de erori vizuale Fibre optice laser pointer Tester de cablu contor pentru CATV Fi...

Vezi Mai Mult